2021-04-27

Moje zainteresowania: Antoś Popiela i pojazdy rolnicze

         Antoś przyniósł do przedszkola swoją pracę, na której narysował ciągnik z przyczepą. Antoś omówił budowę ciągnika, wymienił inne pojazdy przydatne w pracy rolnika. Za swoją prezentację Antoś otrzymał Medal Wyjątkowego Przedszkolaka i kolorowankę. Gratulujemy odwagi i zainteresowań!

2021-04-23

Galeria Przedszkolaków

Witamy serdecznie...

Prezentujemy prace dotyczące wiosny oraz tematu: Moja miejscowość, mój region.

2021-04-22

Moje zainteresowania: Kajetan i pojazdy budowlane

        Dzisiaj swoją prezentację przedstawił Kajtuś. Kajtuś namalował pojazdy wykorzystywane na budowach, którymi jeżdżą dziadek i tata Kajtusia. Opowiedział o każdym pojeździe, oraz kto w rodzinie jakim pojazdem jeździ.  Kajtuś często wspomina o pojazdach dziadka i taty. W nagrodę nasz przedszkolak otrzymał medal i nagrodę książkową. Gratulujemy zainteresowań i odwagi!

2021-04-22

Moje zainteresowania: Natalka i Małgosia

         Dzisiaj swoje prace zademonstrowały Natalka i Małgosia. Małgosia pokazała obrazek, na którym narysowała rekina. Małgosia, przy pomocy nauczyciela, opowiedziała ciekawostki o tym fascynującym zwierzęciu. Małgosia pokazała też rysunek królika, którego narysowała starsza siostra Martynka. 

            Natalka opowiedziała o swoim rysunku, na którym narysowała wiosenną łąkę. Natalka strasznie tęskni za ciepłą wiosną, z jej barwnymi kwiatami, motylkami i ptaszkami...oraz za piękną tęczą. Natalka zaśpiewała dzieciom piosenkę: "Wiosna w błękitnej sukience". Za swoje prezentacje dziewczynki otrzymały medale oraz nagrodę książkową. Gratulujemy zainteresowań i odwagi!

2021-04-21

Moje zainteresowania: Dominik i Układ słoneczny

      Nasz przedszkolak - Dominik zademonstrował dzieciom prezentację, którą przygotował samodzielnie w domu. Na dużej kartce narysował planety znajdujące się w Układzie słonecznym. Wymienił ciekawostki o każdej planecie. Na zakończenie swojej prezentacji zaśpiewał piosenkę "Małe ciała niebieskie". Dominik za swoją prezentację otrzymał medal "Wyjątkowego Przedszkolaka" oraz nagrodę. Gratulujemy zainteresowań i odwagi!

   Zachęcamy inne dzieci do przygotowania prezentacji o czymś, co dla nich jest interesujące, co lubią, co ich pasjonuje.  

2021-04-19

Łączy nas pamięć

Łączy nas pamięć

       Przedszkolaki, solidaryzując, się z uczniami tutejszej szkoły, otrzymały i nosiły z dumą żółty żonkil - symbol pamięci tragicznych wydarzeń, czyli powstania w getcie warszawskim. 19 kwietnia przypada 78 rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim.

2021-04-19

Galeria Przedszkolaków - nauczanie zdalne

Witamy serdecznie...

         Dzisiaj prezentujemy ostatnie zdjęcia z zdalnego nauczania. Bardzo dziękujemy Mai, Tymoteuszowi, Dominikowi i Hubertowi.

2021-04-16

Wiosenne prace na wsi (piątek 16.04.2021 r.)

Dzień dobry…

     Dzisiaj ostatni dzień zabaw i zadań zdalnych. Widzimy się w poniedziałek. Nie zapomnijcie  o zdjęciach Waszych prac i zabaw. Pozdrawiamy serdecznie.

2021-04-16

Galeria Przedszkolaków - nauczanie zdalne

Dzień dobry...

      Kolejne zdjęcia oraz filmy przedszkolaków w naszej galerii. Za pracę dziękujemy Poli, Antosiowi Drużyńskiemu, Nikodemowi, Krzysiowi, Marysi, Tosi, Kajtusiowi i Tymoteuszowi. Za fimy dziękujemy Antosiowi Durmie i Krzysiowi. Zapraszamy do galerii. 

2021-04-15

Galeria Przedszkolaków - nauczanie zdalne

Dzień dobry....

Dzisiejsza galeria prezentuje zdjęcia Kajtusia, Poli, Antosia Drużyńskiego, Huberta, Mai, Nikodema i Miłosza. 

2021-04-15

Makieta wiejskiego podwórka (czwartek 15.04.2021 r.)

Witamy serdecznie....

Kolejne zadania i zabawy dotyczące zwierząt gospodarskich. 

2021-04-14

Język angielski - praca zdalna

Witajcie Kochani!

W tym tygodniu królują Bugs- Robaki.

Na początek filmik ze wszystkimi fajnymi robaczkami:

2021-04-14

Na podwórku (środa 14.04.2021 r.)

 

Zapraszamy do zabawy…

 

2021-04-13

Galeria Przedszkolaków - nauczanie zdalne cz. II

Witamy serdecznie...

Prezentujemy zdjęcia Antosia Drużyńskiego, Nikodema, Tymka, Huberta, Antosia Durmy i Poli. Przedszkolaki - dziękujemy.

2021-04-13

Galeria Przedszkolaków - nauczanie zdalne cz. I

Witamy serdecznie....

          Zdjęcia do naszej galerii przysłali: Pola, Nikodem, Olaf, Maja, Hubert, Antoś Drużyński, Antoś Popiela, Ala, Tosia, Marysia i Hania. Bardzo dziękujemy.

2021-04-13

I Międzyprzedszkolny Konkurs Logopedyczny

        Nasze przedszkolaki wzięły udział w I Międzyprzedszkolnym Konkursie Logopedycznym organizowanym przez przedszkolnego logopedę, Pana Tomasza Neubauera. Antonina Ramczykowska, Krzysztof Balcerzak, Olaf Polewik - dzieci z grupy starszej, zdobyli I miejsca w tym trudnym konkursie.  Gratulacje! 

Link do strony:

https://www.szkolagarczegorze.nwl.pl/aktualnosci-spgarczegorze/rozstrzygniecie-i-miedzyprzedszkolnego-konkursu-logopedycznego/#maincontent