2021-09-30

Wizyta Policjantów

          Dzisiaj nasze przedszkole odwiedzili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku. Policjanci przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa, której celem było kształtowanie prawidłowych zachowań oraz postaw wśród przedszkolaków. Dzieci zapoznały się z zasadami bezpiecznego poruszania się podczas przechodzenia przez jezdnię oraz zapamiętały ważne numery alarmowe.

         Pan Policjant uświadomił dzieciom o konieczności jeżdżenia w fotelikach z zapiętymi pasami. Dzieci miały okazję poznać umundurowanie i wyposażenie potrzebne w codziennej pracy policjanta oraz zobaczyć radiowóz. Na zakończenie spotkania Pan Policjant obdarował dzieci odblaskami, a Marysia w imieniu wszystkich przedszkolaków wręczyła gościom podziękowanie. Dzięki takim spotkaniom, dzieci będą darzyły policję zaufaniem, do której zawsze mogą zwrócić się o pomoc.

2021-09-30

Dzień Chłopaka

      30 września chłopcy z naszego przedszkola udowodnili, że są prawdziwymi dżentelmenami. Na pewno mają bystre oko rzucając celnie do kosza, są wysportowani robiąc przysiady, potrafią się elegancko ubrać, znają tytuły bajek oraz fantastycznie potrafią tańczyć. Dlatego każdy dżentelmen otrzymał muszkę oraz upominki, które wręczyły chłopcom nasze dziewczynki. Słodką niespodziankę dla wszystkich dzieci przyniósł Kajtuś. Dziękujemy bardzo. Wszystkim chłopcom życzymy dużo uśmiechu, radości i wspaniałych przyjaciół.

2021-09-27

Pasowanie na przedszkolaka

           Radosny dzień w przedszkolu. Nasze kochane dzieci zostały oficjalnie pasowane na przedszkolaków. Wszystkie dzieci wspaniale się bawiły i brały udział w różnych konkurencjach. Przedszkolaki złożyły uroczystą przysięgę, otrzymały dyplomy i rożek z niespodzianką. Na koniec zostały zaproszone na słodki poczęstunek. Naszym wszystkim dzielnym przedszkolakom, życzymy samych radosnych i słonecznych dni. By w przedszkolu spełniały się Wasze marzenia, a spędzony tutaj czas był dla Was magiczny.

2021-09-24

Galeria Przedszkolaków

Witamy serdecznie....

W tym tygodniu do przedszkola zawitała Jesień. Dzieci na zajęciach wykonywały prace o tematyce jesiennej.

2021-09-17

Galeria Przedszkolaków

Witamy....

     Zapraszamy do galerii. Dzisiaj prezentujemy zdjęcia prac dzieci oraz zdjęcia z zajęć dydaktycznych, na których rozmawialiśmy o bezpieczeństwie na drogach i ruchu ulicznym. 

2021-09-10

Pomoc psychologiczna

       W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/2022, działa całodobowo, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oaz ich opiekunów.
        Pomoc jest skierowana do dzieci młodzieży przeżywających kłopoty i trudności, spowodowane m.in. skutkami izolacji rówieśniczej podczas epidemii COVID-19 oraz zapewnienie adekwatnego  wsparcia psychologicznego.
 

2021-09-10

Galeria Przedszkolaków

Witamy w naszej galerii...

W tym tygodniu poznajemy nasze przedszkole oraz koleżanki i kolegów uczęszczających do przedszkola.  

2021-09-03

Drogi Rodzicu...poczytaj.

Drogi Rodzicu...          

       Prezentujemy Państwu plakat, który zawiera krótkie rady, w jaki sposób bezboleśnie rozstać się z dzieckiem a zarazem ułatwić maluchowi wejście do przedszkola i szybszą adaptację.  

2021-09-03

Pierwsze zabawy w przedszkolu

Witamy serdecznie...

      Prezentujemy zdjęcia naszych młodszych przedszkolaków. 

2021-09-01

Pierwszy dzień w Przedszkolu!

Witamy serdecznie wszystkich Przedszkolaków!

Czas odpoczynku i regeneracji dobiegł końca. Wakacje już za nami...

2021-06-25

Uroczyste wręczenie dyplomów i pamiątkowych książek

  Uroczyste pożegnanie przedszkola.

        Dzisiejszy dzień w przedszkolu wyglądał inaczej niż zawsze. Tego dnia do przedszkola zawitały dzieci wraz ze swoimi rodzicami. Młodsze dzieci otrzymały dyplomy ukończenia grupy przedszkolnej oraz pamiątkowe książki. Starszaki otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola, książki pamiątkowe oraz na pożegnanie słodkie lizaki od młodszych przedszkolaków. 

2021-06-25

Zakończenie roku przedszkolnego

„Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas”       

        Z okazji zakończenia roku przedszkolnego przedszkolaki przygotowały montaż słowno - muzyczny. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. 

2021-06-23

Wycieczka do Grąbkowa. Cz. II

W tej części zapraszamy do galerii zdjęć "Starszaków".

2021-06-23

Wycieczka do Grąbkowa. Cz. I

      Dzisiaj nasze przedszkolaki pojechały na wycieczkę do Grąbkowa. Dzieci , po przejściu przez bramę dołączyły do Psiego Patrolu i ruszyły na misję ratowania świata. Dzielne psiaki pokazały, jak zostać członkiem Psiego Patrolu. Psiaki zabrały dzieci w podróż dookoła świata, by zdobyć wiedzę o kontynentach i ich mieszkańcach.

2021-06-11

Galeria Przedszkolaków

W tym tygodniu Starszaki rozmawiały o przyjaźni. Młodsza grupa omawiała wygląd łąki latem.