2019-10-08

Zabawy w Madagaskarze

      7 października trzy grupy przedszkolne pojechały do sali zabaw Madagaskar w Lęborku na wspólną zabawę.  Do Madagaskaru wybrały się dzieci z Przedszkola i dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Garczegorzu. Czas przeznaczony na zabawę upłynął bardzo szybko. Zabawa była znakomita. Zmęczone przedszkolaki wróciły gimbusem do Garczegorza.
2019-10-08

Jesień w parku

     Nadeszła jesień. Z te okazji przedszkolaki pojechały do parku miejskiego w Lęborku szukać oznak nowej pory roku. Zebrane dary jesieni dzieci umieściły w kąciku przyrody w przedszkolu.
2019-10-08

Policjanci i Pan Mrówka w przedszkolu

       Do przedszkola w Garczegorzu przyjechali goście, którzy opowiedzieli dzieciom o zasadach bezpieczeństwa, które obowiązują pieszych oraz kierowców pojazdów. Gośćmi w przedszkolu, zaproszonymi przez dzieci, byli dzielnicowi: asp. Marcin Ramczykowski oraz asp. Andrzej Płatek. W przedszkolu zjawiła się pewna mrówka, która grzecznym przedszkolakom rozdała odblaskowe paski,...
2019-10-08

Pierwsze dni w przedszkolu...

         Do przedszkola w nowym roku szkolnym uczęszcza 36 dzieci, w tym 13 dziewczynek i 23 chłopców. Oto zdjęcia z pierwszych dni pobytu w przedszkolu:
2019-06-16

Uroczyste pożegnanie Starszaków

           12 czerwca przedszkolaki zaprosiły do świetlicy wiejskiej w Garczegorzu swoich rodziców na uroczystość z okazji Święta Mamy i Taty oraz pożegnania dzieci, które od września pójdą do oddziału przedszkolnego w szkole w Garczegorzu. Dzieci zaprezentowały wierszyki, piosenki, a także tańce, których nauczyła ich Pani Ania na zajęciach z tańca. Wszystkie...
2019-06-09

Wycieczka do Parku Ewolucji w Sławutówku

              3 czerwca przedszkolaki pojechały na całodzienną wycieczkę do Parku Ewolucji w Sławutówku. Dzieci miały możliwość zabawy interaktywnej z dinozaurem w kinie prehistorycznym 3D. Doznały w batyskafie niezapomnianej przygody na dnie prehistoryczego oceanu. Przedszkolaki miały możliwość obejrzenia makiet wielkich dinozaurów oraz scenek z życia ludzi pierwotnych....
2019-05-24

Wizyta w Schronisku w Małoszycach

         Przedszkolaki z Garczegorza pojechały odwiedzić psy i koty w Schronisku dla zwierząt w Małoszycach. Gości przywitała właścicielka schroniska oraz przesympatyczna sunia, którą dzieci były bardzo zainteresowane. Właścicielka oprowadziła dzieci po boksach, gdzie mogły zobaczyć psy przygotowane do adopcji. Przedszkolaki odwiedziły również koty mieszkające w kociarni,...
2019-05-20

Starszaki z wizytą w muzeum

Dzieci z Oddziału Przedszkolnego i Starszaki z Przedszkola z Garczegorza pojechały do Muzeum w Lęborku. Miały możliwość zobaczyć mnóstwo wspaniałych rzeczy, które ludzie używali w dawnych czasach m.in. aparat fotograficzny, odkurzacz, meble i inne. Dzieci były zainteresowane i z uwagą słuchały pani w muzeum. 
2019-05-10

Wizyta w Madagaskarze

           8 maja przedszkolaki pojechały do sali zabaw Madagaskar w Lęborku, aby w atmosferze zabawy mile spędzić czas. Dzieci świetnie bawiły się korzystając ze sprzętu oraz zabawek znajdujących się na sali. Po  męczącej, a zarazem świetnej zabawie przedszkolaki w doskonałych humorach wróciły do domu.  
2019-03-22

Pierwszy dzień Wiosny

           20 marca wesoły przemarsz dzieci z gaikiem i instrumentami pożegnał Zimę. Mimo chłodu przedszkolaki radośnie powitały Wiosnę. W przedszkolu każdy przedszkolak ozdobił sylwetę Pani Wiosny.
2019-03-19

Starszaki na wycieczce

         18 marca starszaki ( 5 i 6 latki) wyjechały do lęborskiego parku poszukiwać oznak wiosny. Mimo chłodu na dworze dzieci usłyszały głośny i radosny śpiew ptaków.  Zauważyły na krzewach pąki oraz  młode listki.
2019-03-14

Koncert muzyczny w szkole

          14 marca przedszkolaki uczestniczyły w koncercie muzycznym, w wykonaniu uczniów szkoły muzycznej z Wejherowa. Na koncert zaprosił dzieci pan Andrzej Formela, który uczy w przedszkolu rytmiki, a zarazem prowadzi dzieci uczestniczące w dzisiejszym koncercie.
2018-11-28

Zdrowie

            27 listopada w przedszkolu odbyły się zajęcia na temat zdrowego żywienia dzieci w wieku przedszkolnym. Zajęcia poprowadziła pani dietetyk Daria Opara z Akademii Zdrowia Forfit. Pani Daria przedstawiła prezentację o zasadach zdrowego trybu życia. Dzieci miały okazje poznać nową piramidę żywienia. Przedszkolaki potrafiły poukładać produkty żywnościowe na...
2018-06-25

Fotki z projektu unijnego

Zdjęcia z zajęć umieszczane zostaną na profilu na Facebooku naszej szkoły. Zapraszamy do oglądania.