ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY W JANOWICACH

2023-09-25

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Już po raz dziesiąty świętujemy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Jest to wyjątkowy dzień dla każdego malucha. Dzięki niemu mogą na różne sposoby świętować to, że zostali przedszkolakami. W naszym oddziale przedszkolnym również nie zabrakło atrakcji i niespodzianek, które sprawiły dzieciom wiele radości. 

2023-09-04

ROZPOCZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY

  Serdecznie witam przedszkolaków i rodziców po wakacyjnej przerwie. Szczególnie ciepło witam nowe dzieci, którym życzę szybkiej adaptacji oraz wspaniałej zabawy. Wszystkim członkom naszej przedszkolnej społeczności życzę dużo radości  oraz wielu sukcesów w rozpoczynającym się nowym roku przedszkolnym 2023/2024.

2023-05-26

Dzień Mamy i Taty

Dzień Mamy i Taty 

 
2022-11-10

Narodowy Dzień Odzyskania Niepodległości

11 listopada 1918 roku po latach wysiłków i zmagań wielu patriotów, Polska powróciła na mapę Europy jako suwerenne państwo. Dzieci
z oddziału przedszkolnego w Janowicach uczestniczyły w akademii z okazji Święta Niepodległości. Przedszkolaki zaśpiewały hymn oraz wykonały flagi Polski. 

2022-06-25

WYCIECZKA DO GRĄBKOWA

W tym roku szkolnym wybraliśmy się na wycieczkę do Grąbkowa. Przedszkolaki wzięły udział w programie " Przygody Myszki Miki". 

2022-06-24

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Z okazji zakończenia roku szkolnego przygotowaliśmy dla rodziców program artystyczny. Wierszem, tańcem i piosenką przedszkolaki pożegnały  kolegów oraz powitały wakacje. Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i  upominki. Serdecznie dziękuję rodzicom za bardzo dobrą współpracę oraz piękne kwiaty. 

2022-06-22

ZAPACH LATA I WAKACJI

Z okazji powitania lata i  nadchodzących wakacji, przy współpracy z rodzicami, zorganizowałam dla dzieci grilla z kiełbaskami oraz gofry. Dzieci mogły wybierać różne dodatki oraz własnoręcznie dekorować gofry truskawkami, co sprawiało im ogromną frajdę. Był to wspaniały i mega słodki dzień.

2022-06-17

RYTMIKA

W tym roku szkolnym w przedszkolu odbywały się  zajęcia z  rytmiki.  Dzieci uczestniczyły w rożnych zabawach muzyczno - ruchowych,  poznawały różne  instrumenty  i miały możliwość na nich zagrać. 

2022-06-16

KONCERT MUZYCZNY

 15 czerwca wzięliśmy udział w koncercie muzycznym w wykonaniu  Pana Andrzeja  Formeli  Razem z córką Marysią zaprezentował utwory muzyki poważnej charakterystyczne dla wybranych krajów Europy.  Na wspólne spotkanie z muzyką zaprosiliśmy również  rodziców oraz przedszkolaków z Krępy Kaszubskiej. 

2022-06-08

ABC EMPATII

W ramach realizacji projektu „ ABC EMPATII, BO WSZYSCY  JESTEŚMY  TACY  SAMI”, w oddziale  przedszkolnym przeprowadzono  zajęcia  edukacyjne. Projekt miał na celu zwiększyć świadomość dzieci w zakresie niepełnosprawności i funkcjonowania osób z niepełnosprawnościami, a także wykształcenie pozytywnych postaw przyszłych  pokoleń. 

2022-06-01

Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka  zorganizowaliśmy w przedszkolu  gofry. Wspólnie przygotowaliśmy ciasto, po czym  dzieci wybrały dodatki i  samodzielnie  udekorowały owocami. 

2022-05-28

Święto Mamy i Taty

 27 maja, po dwóch latach, ponownie spotkaliśmy się w Oddziale Przedszkolnym w Janowicach , aby świętować Dzień Mamy i Taty. Przedszkolaki zaprezentowały się w przygotowanym na tę okazję programie artystycznym – tańczyły, śpiewały, recytowały wierszyki oraz przedstawiły historię pewnej żabki, która  bez zgody  swojej mamy  wybrała się na wycieczkę. Podczas spaceru  zgubiła się i nie potrafiła trafić do domu. Rodzice nagrodzili występy brawami, a dzieci w podziękowaniu wręczyły  im własnoręcznie wykonane upominki.

(137) DZIEŃ MAMY I TATY W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM W JANOWICACH - YouTube