ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY W JANOWICACH

2021-03-29

ZDALNE NAUCZANIE – WTOREK

Zapraszam do wykonania zabaw i zadań związanych z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi.

2021-03-29

Pierwszy dzień naszej zdalnej pracy

W pierwszym dniu naszej zdalnej pracy, przedszkolaki zaskoczyły mnie swoim ogromnym zaangażowaniem. Już po kilku godzinach zasypały mnie zdjęciami wykonanych zadań w kartach pracy oraz  przepięknie wykonanych prac plastycznych . Jestem z Was bardzo dumna!!.

2021-03-28

29 marca - zdalne nauczanie

Kochane starszaki i maluszki !

Dziś poznacie  literkę C, c,   wysłuchacie  opowiadania pt.  Historia wielkanocnego zajączka  oraz  pięknej piosenki  pt. Są takie Święta Wielkanocne.  Proponuję Wam również wykonanie pracy plastycznej " Wielkanocny zajączek".

2021-03-23

GMINNY KONKURS PIOSENKI WIOSENNEJ

W Gminnym Konkursie Piosenki Wiosennej, organizowanym przez Przedszkole w Nowej Wsi Lęborskiej, wzięło udział czworo naszych przedszkolaków: Lena Kierznikiewicz i Alan Sitkowski - lat 6, Zosia Wyrwał - lat 5 i Agatka Makles - lat 3. Cała czwórka artystów  przepięknie zaprezentowała swój  repertuar .  Agatka  zajęła  I miejsce,  a Zosia  - II miejsce.  Serdecznie gratulujemy!!! 

2021-03-22

WESOŁE LABORATORIA

W ramach zajęć projektowych " Wesołe laboratoria"  dzieci biorą udział w różnych, ciekawych eksperymentach.  Wszystkie z nich sprawiają im wiele radości . 

2021-02-07

KOCHAMY ZIMĘ

Zima jest wspaniałą porą roku, jeśli towarzyszy jej śnieg. Wówczas najwięcej  radości mają z niej dzieci. Mimo  niskiej  temperatury,  chętnie bawią się na dworzu, rzucając śnieżkami i lepiąc bałwana.
2021-01-31

BALE W KARNAWALE

W tym roku szkolnym bal karnawałowy odbył się w naszym przedszkolu bez udziału dzieci  z innych oddziałów przedszkolnych.  Mimo kameralnej atmosfery bawiliśmy się bardzo dobrze.   

2021-01-23

NASZYM KOCHANYM BABCIOM I DZIADKOM

Babcie i dziadków bardzo kochanym więc dla nich niespodziankę mamy. Są to zdjęcia, prezenty i kwiaty oraz program przebogaty. Zapraszamy do obejrzenia filmiku o naszych przygotowaniach do tej pięknej uroczystości, dedkowany naszym wspaniałym babciom i dziadkom.  

2020-12-23

WIGILIA

22 grudnia w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta Wigilia. Dzieci ubrane w odświętne stroje wysłuchały od swojej wychowawczyni bożenarodzeniowych życzeń. Ze względu na epidemiczną sytuację, nie mogliśmy w tradycyjny sposób  złożyć sobie życzeń i podzielić się opłatkiem.  Nie zabrakło jednak wspólnego kolędowania. Po życzeniach  i śpiewie kolęd, dzieci usiadły...
2020-12-23

Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia to czas , który wprowadza nas w świąteczną aurę. Wykonując różne ozdoby, dekoracje i kartki świateczne, możemy poczuć prawdziwą magię świąt. Przedszkolaki z ogromną radością i zaangażowaniem uczestniczą we wszystkich świątecznych pracach. Najbardziej jednak nie mogą doczekać się strojenia choinki, którą starają się...
2020-12-23

AKCJA " RAZEM NA ŚWIĘTA"

Razem z uczniami i rodzicami Szkoły Podstawowej w Garczegorzu, włączyliśmy się do akcji  Razem na Święta. Los zwierząt ze schroniska nie jest równiez obojętny przedszkolakom  z Oddziału Przedszkolnego Janowic. Dzięki życzliwości i wrażliwości rodziców, zgromadziliśmy karmę, koce i pojemniki dla czworonogów. Wszystkie dary zostały przekazane do najbliższego...
2020-12-10

MIKOŁAJKI W JANOWICACH

W tym roku Mikołaj przyszedł bardzo wcześnie rano, kiedy wszystkie dzieci były jeszcze w domu. Przed drzwiami zostawił dla nas list i słodkie upominki. Szkoda, że nie mogliśmy się z nim zobaczyć.
2020-12-03

ANDRZEJKI

 Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb, bo w naszym przedszkolu obchodziliśmy Andrzejki.Na początku wszystkie dzieci zostały zapoznane z tradycją Andrzejek, po czym odbyły się andrzejkowe wróżby. Był również słodki poczęstunek i zabawa przy muzyce.