2023-05-19

Galeria Przedszkolaków...

Witamy w galerii...

W tym tygodniu rozmawialiśmy o kwiatach i owadach na majowej łące.

2023-05-12

Galeria Przedszkolaków

Witamy w galerii...

W tym tygodniu rozmawialiśmy o państwach należących do Unii Europejskiej i zabytkach charakterystycznych dla krajów europejskich.

2023-05-11

Zdjęcia MAVI FOTO

     Dnia 16.05.2023 (wtorek) firma MAWI FOTO przeprowadzi w szkole sesję zdjęciową. Bardzo prosimy w tym dniu ubrać dzieci odświętnie. Do poniedziałku prosimy wybrać zdjęcia (ze strony internetowej lub Facebooka), które Państwu odpowiadają i smsem lub osobiście podać nam wybrany numer.  

Pozdrawiamy...

2023-04-28

Symbole narodowe. Konstytucja 3 Maja

Witamy w galerii...

     W tym tygodniu rozmawialiśmy o symbolach narodowych ważnych dla każdego Polaka oraz o nadchodzącym Święcie Konstytucji 3 Maja.

2023-04-27

Wyniki ostatecznej rekrutacji do Przedszkola w Garczegorzu

Ostateczna lista dzieci przyjętych do Przedszkola w Garczegorzu na rok szkolny 2023/2024.

LISTA DZIECI W POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH:

2023-04-21

Niebieskie igrzyska

    2 kwietnia obchodzimy na całym świecie Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Z tej okazji w naszym przedszkolu odbyły się Niebieskie Igrzyska, które mają pokazać, że każdy może być sportowcem i każdy ma szansę osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości. Konkurencje drużynowe służyły integracji dzieci oraz rozwijaniu i wzmacnianiu więzi oraz poszanowania każdej osoby, także ze spektrum autyzmu. 

2023-04-21

Galeria Przedszkolaków

Witamy w galerii...

W tym tygodniu rozmawialiśmy o ekologii.

2023-04-19

Wyniki rekrutacji do Przedszkola w Garczegorzu

Komisja Rekrutacyjna działająca przy Zespole Szkół w Garczegorzu ogłasza listy dzieci zakwalifikowanych i listę dzieci rezerwowych do Przedszkola w Garczegorzu.

Rodziców/opiekunów prawnych dzieci zakwalifikowanych, prosimy o dostarczenie potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola do dnia 27.04.2023 r. 

Druk w załączeniu. 

2023-04-05

Szukamy Zająca...

      Dzisiaj wszystkie przedszkolaki zamieniły się w detektywa. Dzieci szukały upominków, które zostawił Zając wielkanocny. Oczywiście nie zabrakło sesji zdjęciowej w wielkanocnej fotobudce. Oto fotorelacja:  

2023-04-05

Galeria Przedszkolaka

Witamy w galerii...

W tym tygodniu rozmawialiśmy o Wielkanocy i tradycjach z tym Świętem związanych. 

2023-04-03

Wręczenie dyplomów laureatom konkursu o autyzmie

       Dzisiaj w Szkole Podstawowej w Garczegorzu odbyło się wręczenie dyplomów i nagród dzieciom, które wzięły udział w szkonym plastycznym konkursie pod hasłem: "Z autyzmem za pan brat". Maria Ramczykowska ze Starszaków zdobyła 1 miejsce. Jej praca konkursowa weźmie udział wraz z 9 pracami innych laureatów ze szkoły w następnym etapie, czyli w powiatowym konkursie. Reszta przedszkolaków biorących udział w konkyrsie otzrymała wyróżnienia. Dyplomy i nagrody wszystkim dzieciom wręczała Pani Dyrektor.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

2023-03-31

Wycieczka do Słupska na przedstawienie Tetru Tęcza pt.: Masza i Niedźwiedź

       Dzisiaj wszystkie przedszkolaki pojechały wielkim autokarem do Słupska na przedstawienie Teatru Tęcza pt.: Masza i Niedźwiedź. Cała widownia była zapełniona uśmiechniętymi przedszkolakami z różnych przedszkoli. Nasze przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem oglądały występ lalek, którymi poruszali aktorzy. Po prawie godzinnym spektaklu bezpiecznie wróciliśmy do przedszkola.

2023-03-31

Galeria przedszkolaka...

Witamy w galerii...

W tym tygodniu dowiadywaliśmy się skąd pochodzą różne produkty spożywcze.

2023-03-29

Przedstawienie "Kubuś Puchatek"

       Dzisiaj do naszego przedszkola przyszły uczennice VIII klasy, które zaprezentowały dzieciom przygotowane pod kierunkiem Pani Honoraty Smentoch przedstawienie "Kubuś Puchatek". Przedszkolaki zachwycone były występem starszych koleżanek ze szkoły.   

2023-03-24

Galeria Przedszkolaka

Witamy w galerii...

        Dzisiaj przedstawiamy prace tematycznie związane z Wiosną. W tym tygodniu dzieci także do doniczek siały owies, ,sałatę, pomidorki, rzeżuchę i sadziły cebulę. Aż chce się śpiewać za Markiem Grechutą: " Wiosna, wiosna, wiosna ach to ty...".