2021-02-08

Dzień Babci i Dziadka - kl. VIb

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wielu radosnych chwil!
Uczniowie klasy VIb

2021-02-08

Escape room

Zabawa z nauką to przyjemność, skorzystaj, odpręż się!

2021-02-01

Finał 2021 -WOŚP

Nasza szkoła też brała udział w 29 Finale WOŚP! Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do wypełnienia naszej puszki.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Życzenia od klas

Nagrania z życzeniami:

Życzenia dla wszystkich Babć i Dziadków

Jak można pomieścić w sobie tyle troski, ciepła i miłości? Jak można podarować innym tyle uśmiechu, dobroci radości? Jak można zdobyć zdolność, by w trudnych chwilach nieść pociechę? Jak można.... powiedzcie, Babciu i Dziadku, tak jak każdy z Was, stać się cudownym człowiekiem?

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dzień Babci i Dziadka w tym roku obchodzimy w nietypowy sposób. Nie możemy zaprosić gości do szkoły. Dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Garczegorzu przygotowały dla swoich babć i dziadków laurki, prezenty, które wręczą im prywatnie. Wspólnie przygotowaliśmy krótką prezentację, zapraszamy do obejrzenia.

Zimowa akcja konkursowa

Na zgłoszenia czekamy do 25 stycznia . Prace oddajemy do biblioteki szkolnej.

Nagrody czekają -zapraszamy.

Szczegóły ZIMOWEJ AKCJI KONKURSOWEJ PBW w Gdańsku w załączniku lub na stronie  lub Facebooku biblioteki

2021-01-13

„ADA I JEJ CZTERY PRZYGODY” - bezpłatny e-book do pobrania

Opowiadanie „Ada i jej cztery przygody" Jana Kerdena jest przeznaczona dla dzieci w wieku szkolnym. To chwila gdy ich naturalna ciekawość i spontaniczna twórczość zderza się z zupełnie nowymi wymaganiami, rutyną dorosłego świata i wpływami komercji. Z myślą o tym powstała książka, a składające się na nią cztery opowieści mają być pomostem, dzięki któremu dziecięca wrażliwość i chęć kreacji odnajdzie się wśród nowych doznań i wyzwań. Ważną wartością jest też użycie klasycznego języka literackiego, bez współczesnych naleciałości – rzecz o którą coraz trudniej w literaturze i codzienności.

2021-01-07

Ministerstwo Edukacji Narodowej - propozycje na ferie zimowe

Początek nowego roku to równocześnie rozpoczęcie ferii zimowych. W tym roku szkolnym odbędą się one dla uczniów z całego kraju w jednym terminie i potrwają od 4 do 17 stycznia 2021 r. Chcemy, aby czas odpoczynku był jednak inspirujący, dlatego przygotowaliśmy ciekawą ofertę dla uczniów i ich rodzin.

Ferie z TVP

Akcja „Ferie bez nudy”

2021-01-05

Świąteczny Konkurs Matematyczny

W grudniu 2020 r., uczniowie klas 4 i 5 wzięli udział w Świątecznym Konkursie Matematycznym. Polegał on na rozwiązywaniu zadań tekstowych tematycznie związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Szczególny nacisk położono na kształtowanie umiejętności wykonywania obliczeń pisemnych. Zadania miały wprowadzić uczniów w radosny czas oczekiwania i pozwolić owocnie wykorzystać wolny czas.

2020-12-23

Życzenia od naszych uczniów

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wielu głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju, radości oraz błogosławieństwa Bożego w każdym dniu nadchodzącego 2021 roku, życzą uczniowie Zespołu Szkół w Garczegorzu.

2020-12-22

Czytelnik miesiąca listopada 2020

Czytelnikiem miesiąca została Iga Budzeń z Oddziału Przedszkolnego w Garczegorzu.

2020-12-22

Zbiórka dla bezdomnych zwierząt w Dąbrówce

Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom, którzy włączyli się się do zbiórki dla bezdomnych zwierząt w Dąbrówce. Cieszymy się, że los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny uczniom naszej szkoły. Udało się uzbierać karmę suchą i mokrą, zabawki, koce, poduszki, kołderki, miski, ręczniki.

2020-12-21

Boże Narodzenie - świetlica szkolna przybliża nam temat Świąt :)

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas dla całej rodziny. Jednak te dni są szczególnie ważne dla dzieci, które atmosferę rodzinnych świąt oraz związane z nimi tradycje zapamiętają na całe życie. Często zdarza się, że w przyszłości dzieci same kultywują je w swoich własnych domach. Dlatego bardzo dobrym pomysłem jest angażowanie całej rodziny w świąteczne przygotowania oraz wprowadzenie rodzinnych zwyczajów.