ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY W GARCZEGORZU

2022-09-22

Dbamy o bezpieczeństwo

Uczymy się bezpiecznego zachowania na drodze, na placu zabaw, ustalamy kodeks dobrego zachowania.

2022-09-21

Uczymy się języka angielskiego

Zajęcia  z języka angielskiego prowadzi pani Patrycja Czachorowska. Wszyscy chętnie rozwiązują zadania.

2022-09-16

Razem bawimy się wesoło!

Adaptacja w grupie przebiega dobrze, wszyscy bawią się wesoło. Powstają ciekawe budowle, konstrukcje z klocków, tory wyścigowe. Rozwijamy sprawności manualne, wyobraźnię i uczymy się zgodnie współpracować.

2022-09-02

Zaczynamy!

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2022/2023. Mamy w grupie 4 dziewczynki i 10 chłopców, wszyscy uśmiechnięci i gotowi do nauki i zabawy. Zapraszamy na wspólną przygodę!

2022-06-24

Podziękowania

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w nauczanie, wychowanie i opiekę nad dziećmi z oddziału przedszkolnego w Garczegorzu. Pani Patrycji Czachorowskiej dziękujemy za ciekawe lekcje języka angielskiego, pani Marii Cieszkowskiej dziękujemy za przybliżenie nas do Boga, Pani Małgorzacie Obolewskiej dziękujemy za naukę prawidłowej wymowy. Panu Andrzejowi Formeli dziękujemy za piękną muzykę, instrumenty i rozwijanie zainteresowań dzieci. Pani Bożenie Lenart dziękujemy za wprowadzanie do świata książek. Pani Zofii Giełażyn dziękujemy za życzliwość i opiekę. Dziękujemy wszystkim pracownikom szkoły za współpracę.

2022-06-24

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022

W trakcie uroczystości zakończenia roku szkolnego dzieci zaprezentowały rodzicom przedstawienie z okazji Dnia Mamy i Taty pod tytułem "Święto rodziny". Były wiersze, piosenki o tym jak wielką wartością w życiu są rodzice oraz rodzeństwo. Dzieci wręczyły rodzicom medale Super Mamy i Super Taty, własnoręcznie wykonane upominki, a rodzeństwo otrzymało słodycze. Było wiele wzruszeń, uścisków i uśmiechów. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie przez panią Dyrektor Alicję Guźniczak dyplomów ukończenia oddziału przedszkolnego, dyplomów realizacji projektów ekologicznych: "Kubusiowi Przyjaciele Natury", "Skąd się biorą produkty ekologiczne". Wychowawczyni Sabina Semak-Studniarz wręczyła rodzicom podziękowania za współpracę  i wszelką pomoc udzieloną dzieciom.

Życzymy wszystkim udanych wakacji, zdrowych, bezpiecznych, w rodzinnej atmosferze.

Dzieciom życzymy powodzenia w pierwszej klasie!

2022-06-23

Wycieczka do Grąbkowa

Rok szkolny zakończyliśmy wycieczką do Grąbkowa. W bazie Agencji "Przygoda" bawiliśmy się w klubie Myszki Miki. Zabawa była wspaniała, były dmuchańce, tory przeszkód, plac zabaw z piłeczkami, bal u Myszki Miki i wiele innych atrakcji. Zapraszamy do galerii.

2022-06-22

Czytelnik Roku- Hubert Reszka

Hubert Reszka został Czytelnikiem Roku Oddziału Przedszkolnego. Wypożyczył i przeczytał wraz z rodzicami najwięcej książek z biblioteki szkolnej, w nagrodę otrzymał książkę i dyplom od pani Bożeny Lenart.

2022-06-20

Kubusiowi przyjaciele natury - certyfikat

W tym roku szkolnym realizowaliśmy program ekologiczny "Kubusiowi Przyjaciele Natury". Uczyliśmy się jak szanować zasoby naturalne, jak segregować śmieci, dbać o rozwój fizyczny, prawidłowo się odżywiać. Otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający przyznanie nam tytułu Kubusiowych przyjaciół Natury.

2022-06-17

Przytul się do drzewa - certyfikat

Otrzymaliśmy certyfikat udziału w ogólnopolskiej kampanii "Przytul się do drzewa".

2022-06-10

Skąd się biorą produkty ekologiczne.

Oddział Przedszkolny w Garczegorzu zrealizował  program edukacyjny PSSE "Skąd się biorą produkty ekologiczne".

2022-06-10

Przytul się do drzewa

Oddział Przedszkolny w Garczegorzu wziął udział w kampanii "Przytul się do drzewa", Zapraszamy do galerii.

2022-06-08

DZIEŃ DZIECKA - poprawiny

8 czerwca szkoła obchodziła Dzień Dziecka, więc my również zorganizowaliśmy wesołe zabawy. Były słodkie gofry, zabawy na placu zabaw, puszczanie baniek mydlanych a na obiad smaczne hot dogi.

2022-06-01

DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Poznawaliśmy wygląd, obyczaje i zabawy dzieci z różnych stron świata, dowiedzieliśmy się że dzieci też mają swoje prawa i obowiązki i każdego trzeba szanować, bez względu na kolor skóry, język, jakim się þosługuje, ubiór, miejsce zamieszkania. Dzieci wykonały swoje własne portrety, którymi udekorowaliśmy salę. Wszyscy bawili się wesoło, rysowali kredą na chodniku, puszczali bańki mydlane. Rodzice zadbali o słodki poczęstunek,  Państwo Ramczykowscy  ufundowali lody, dziękujemy.

2022-05-31

"Trzy małe świnki" - po angielsku

Dziś oglądaliśmy przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy trzeciej, pt."Trzy małe świnki". Całe przedstawienie było w języku angielskim, przygotowała je pani Patrycja Czachorowska. Wszystkim bardzo podobał się występ starszych kolegów i koleżanek.