ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY W GARCZEGORZU

2022-12-22

Pierniczkowe warsztaty

Dziś przenieśliśmy się do pracowni Świętego Mikołaja i jak małe elfy zajęliśmy się ozdabianiem świątecznych pierniczków. W świat cukierniczych wyrobów wprowadziła nas pani Malwina Konkol, z "Ciastek od serca".

Wszyscy w pełnym skupieniu ozdabiali swoje pierniczki kolorowymi lukrami i posypkami, pani Malwina wysuszyła je w specjalnej suszarce i pięknie nam je zapakowała. Wszyscy wróciliśmy do domu z pięknymi świątecznymi paczuszkami.

2022-12-20

Wigilia

20 grudnia w naszym oddziale obchodziliśmy uroczystą Wigilię. Spotkaliśmy się przy świątecznie nakrytym stole, w odświętnych ubraniach, przy dźwiękach kolęd. Składaliśmy sobie świąteczne życzenia, nie zabrakło tradycyjnych świątecznych słodyczy. Po wigilii dzieci przygotowały kartki świąteczne dla swoich rodziców, a na nich czekały niespodzianki, balony i kolorowanki.

2022-12-16

Kiermasz

16 12.2022r. w naszej szkole odbył się Kiermasz Świąteczny. Przygotowania do  przedświątecznego spotkania zarówno w szkole jak i w domach naszych uczniów trwały wiele tygodni.

Dziękujemy uczniom i rodzicom za zaangażowanie, przygotowanie ozdób, stroików, ciast, popcornu, waty cukrowej, balonów i wszystkich innych fantów. Dziękujemy również rodzicom za obsługę stoiska.

2022-12-06

Mikołajki

Dziś odwiedził nas Święty Mikołaj. Wszystkie dzieci były grzeczne więc dostały od Mikołaja drobne upominki.

2022-11-25

Dzień Pluszowego Misia

Święto Pluszowego Misia to dzień obchodzony głównie przez dzieci. Natomiast jest to doskonała okazja także dla dorosłych, aby powrócić do wspomnień z dzieciństwa i opowiedzieć młodszym o swoim ulubionym pluszowym przyjacielu z lat młodości.

Dzieci z naszego oddziału przyniosły do szkoły swoje ulubione przytulanki. Wszyscy wesoło się bawili, były tańce i zabawy z misiami. W bibliotece szkolnej pani Bożena Lenart przeprowadziła ciekawe zajęcia o różnych bajkowych misiach . W środę odwiedziła nas pani Dorota Boetcher w stroju misia.

2022-11-25

Andrzejki!

W piątek 25 listopada obchodziliśmy Andrzejki. Były tańce, zabawy, wróżby a rodzice zadbali o słodki poczęstunek. Dziękujemy Samorządowi Szkolnemu za zaproszenie na zabawę na holu szkolnym.

2022-11-09

11 listopada NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Dziś w naszej szkole odbyły się uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie starszych klas przygotowali piękny apel, dzieci z Oddziału Przedszkolnego przygotowały kokardy narodowe i chorągiewki w barwach flagi Polski. Nauczyliśmy się wiersza o barwach narodowych, zachęcamy rodziców do wywieszenia flagi na Święto Niepodległości.

2022-11-07

Dzień Postaci z bajek

Dzisiaj obchodziliśmy Dzień Bajkowych Postaci. Na szkolnych korytarzach można było spotkać bohaterów wielu filmów animowanych. Dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Garczegorzu również założyły piękne bajkowe stroje.

2022-10-28

Code Week 2022

CodeWeek to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa „ścigają się” w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. Zagadnienie nauki programowania z roku na rok przybiera na sile ze względu na rosnące potrzeby rynku pracy i walory edukacyjne, takie jak rozwój umiejętności analitycznego i logicznego myślenia. W naszej szkole uczniowie klasy 6 pod kierunkiem p.D.Waszczuka prezentowali możliwości robocików - mBot uczniom klas 0-3...

2022-10-28

Szkoła Pamięta

Dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Garczegorzu wzięły udział w akcji pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki "Szkoła Pamięta".  Odwiedziliśmy Cmentarz w Garczegorzu, wspominaliśmy naszych bliskich zmarłych, zapalaliśmy znicze.

2022-10-24

Jesienna galeria

Galeria jesiennych prac plastycznych.

2022-10-19

Kubusiowi Przyjaciele Natury

Przystępujemy do realizacji programu ekologicznego - Kubusiowi Przyjaciele Natury.

2022-10-13

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dzieci składają najserdeczniejsze życzenia swoim Paniom i wszystkim pracownikom szkoły.

2022-09-30

Wszystkim chłopakom życzymy samych sukcesów i wielu przyjaciół.

2022-09-28

Rytmika

Zajęcia z rytmiki prowadzi pan Andrzej Formela. Dzieci śpiewają, tańczą, rozwijają wrażliwość słuchową i muzykują na instrumentach.